Octomilky

Jak na mušky?

Máte mušky všude v kuchyni a nevíte, jak se jich konečně zbavit? Nechápete, odkud se stále berou, ale přesto máte na stole vystavenou mísu s ovocem? Pravděpodobně děláte některou z možných chyb, kvůli kterým k sobě nevědomky lákáte návštěvníky právě v podobě mušek.

Jak na octomilky?

S malými černými muškami, kterým se říká octomilky, se v domácnosti potkal snad již naprosto každý. Kromě opravdu malých rozměrů je pro ně typické vlezlé a otravné poletování po kuchyni a všude v dosahu lákavě vonícího ovoce a podobných potravin. Kdy se objevují, jak zamezíte jejich náletům a co může pomáhat s jejich odstraněním ve chvíli, kdy se přeci jenom objeví? To všechno se dozvíte v následujícím textu.

Jak vyrobit lapač na octomilky?

Máte doma ovoce a najednou pozorujete zvýšené množství otravných malých mušek? Octomilky zbožňují ovocné šťávy, kvasící ovoce a všechno podobné. Jakmile jim zadáte jen malou záminku, by se u vás zabydlely, rozhodně nebudou váhat a začnou se množit velmi rychle. Naštěstí existují poměrně jednoduché způsoby, jak si vyrobit vlastní lapač na octomilky. Následně stačí jen chvíli počkat a problém bude vyřešen. Nezapomeňte si tento návod na domácí lapač na octomilky uložit i na později, protože nikdy nevíte, kdy se znovu objeví.